Zadat poptávku
Přehrát videa

Superizolace


SUPERIZOLACE s.r.o., Smetanova 1462 ♦ 755 01 Vsetín

 Expresní nacenění  +420 736 117 124  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace provádíme po celém území ČESKÉ REPUBLIKY a Slovenska.                     

 

   

Izolace podkroví

Izolace podkroví

Izolace podkroví

Izolace podkroví je velmi důležitá, protože teplý vzduch v místnosti stoupá vzhůru, takže v domě často končí v podkroví. Proto byste měli mít kvalitně izolované podkroví, aby tudy ohřátý vzduch v zimě neunikal. Kromě toho izolace podkroví pomáhá i v létě, kdy chrání podkroví před přehříváním.

Do podkroví a vnitřní strany střech se běžně používají měkké pěny (není zde požadavek na hydroizolaci). Měkké pěny s otevřenou buněčnou strukturou jsou ideální pro použití v interiérech. Jejich rozpínavou složkou je voda. Jsou vzduchotěsné a dokonale utěsňují každou spáru. Tyto vlastnosti z nich činí ideální pomocníky při izolaci krovů a střech. Vhodné jsou rovněž do příček a sendvičových konstrukcí. Mají výborné zvukově izolační vlastnosti. Zabraňují vzniku plísní a jsou zdravotně nezávadné. Navíc jsou nezajímavé pro hlodavce. Izolační pěna je 100% ekologicky nezávadná a šetrná k životnímu prostředí.

Izolace podkroví PUR pěnou je rychlé, kvalitní a má mnohem kratší návratnost investice než jiné stavební materiály.

Běžná návratnost investice do kvalitní izolace je 3-5 let. Máme praktické zkušenosti od našich zákazníků, kteří byli schopni ušetřit nemalé peníze za energie po aplikaci pěny.


   

 

SPOČÍTEJTE SI CENU VAŠÍ IZOLACE ⤵️

Druhy izolací

Srovnání pěna / vata

Srovnání pěna / vata

Šetřte peníze

Šetříme Vaše peníze - Zadejte telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

Certifikát

Dokonalá SUPERIZOLACE - snižte náklady na vytápění až o 50%