Zadat poptávku
Přehrát videa

Superizolace


SUPERIZOLACE s.r.o., Smetanova 1462 ♦ 755 01 Vsetín

Stříkaná izolace - Kontakt Expresní nacenění Stříkaná izolace - Kontakt +420 736 117 124  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace provádíme po celém území ČESKÉ REPUBLIKY a Slovenska.                     

 

   

Izolace pur pěnou

Izolace PUR

Izolace pur pěnou

Název Pur izolace vznikl od slova polyuretan-polyuretanová pěna. Stříkaná polyuretanová pěna je nejspolehlivějším a nejefektivnějším typem izolace. Pur izolace je směs dvou látek (pryskyřice a izokyanátu), při jejichž smíchání pod určitou teplotou a tlakem vznikne směs, ve které se vytvoří obrovské množství malých vzduchových bublinek. Směs expanduje na několikanásobek svého původního objemu.
Správně aplikovaná Pur izolace nemění svůj tvar a vydrží po celou dobu životnosti budovy. Pur izolace přilne na všechny typy podkladů a lze ji použít pro izolaci jakékoliv části objektu (od základů po střechu). Pur izolace je v dnešní době jednou z nejoblíbenějších izolací pur pěnou, protože je neprodyšná, bezespárá a spoří náklady spojené s vytápěním a klimatizací objektu. Dále Pur izolace pěnou slouží jako účinná zvuková akustická izolace.

Izolace střech Izolace základů Izolace stropu
Izolace střech   Izolace základů   Izolace stropu
Izolace zdiva Izolace podkroví
Izolace zdiva  Izolace podkroví

SPOČÍTEJTE SI CENU VAŠÍ STŘÍKANÉ IZOLACE ⤵️

Druhy izolací

Stříkaná pěna / vata

Srovnání pěna / vata

Šetřte peníze

Šetříme Vaše peníze - Zadejte telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

Certifikát

Dokonalá stříkaná izolace - SUPERIZOLACE - snižte náklady na vytápění až o 50%