Zadat poptávku
Přehrát videa

Superizolace


SUPERIZOLACE s.r.o., Smetanova 1462 ♦ 755 01 Vsetín

Stříkaná izolace - Kontakt Expresní nacenění Stříkaná izolace - Kontakt +420 736 117 124  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace provádíme po celém území ČESKÉ REPUBLIKY a Slovenska.                     

 

   

Izolace střechy, zateplení střechy pur pěnou

Izolace střechy

Izolace střechy, zateplení střechy pur pěnou

Izolace střechy je nezbytná, protože izolaci tvoří vrstva, která zabraňuje pronikání vody v jakémkoliv skupenství do střechy, posléze pod střechu do vnitřních prostor.
Střechu v tomto nelze ošidit. Levnější materiál, neodborná instalace hydroizolace či izolačních materiálů vede k častějším opravám střechy, čímž se náklady na střechu i mnohonásobně zvýší.

Kvalitní izolace zateplení střechy pěnou je základním kamenem pro dlouhou životnost stavby.

Pro venkovní izolaci plochých střech je vhodná i naše izolační pěna. Pěna se zcela chemicky naváže na podklad (beton, cihla, dřevo, kov, sklo atd.) takovým způsobem, že mezi izolačním materiálem a podkladem nezůstane žádný vzduchový prostor. Není tedy třeba žádných spojů, lepidel nebo mechanických upevňovačů proti proudění vzduchu. Vytvořením pevné vzduchové bariéry pěna předchází vytváření kondenzace vody, která často vede ke vzniku plísní a zničení stěny. Vysoký podíl uzavřených buněk v pěně vytváří efektivní, pevnou, bezspárovou a odolnou vzduchovou bariéru.

Použitím polyuretanové pěny tak v jednom nástřiku docílíme tepelné izolacehydroizolace, parozábrany a protivzduchové bariéry s požární odolností 30 minut. Nahradíme tak všechny běžně užívané vrstvy používané při zateplení ploché střechy, není třeba střešní krytiny a výsledný povrch je plně pochůzný. Stříkaná pěna je v současnosti nejlepší izolant, žádný z dosud používaných materiálů nemá tak vysoký tepelný odpor.

Správně provedená izolace střechy bude mít i dobré tepelné účinky.

Zatepení střechy pur pěnou provádíme vnitřní a vnější izolace plochých i šikmých střech rodinných, bytových i průmyslových staveb.

V souvislosti se zateplením realizujeme také:

Dodatečné zateplení střechy
Dodatečné zateplení podkroví
Zateplení střechy zevnitř
Zateplení střechy zvenku
Zateplení šikmé střechy
Zateplení šikmé střechy pod krokvemi
Zateplení stropu
Zateplení podkroví
Nadkrokevní zateplení střechy
Podkrokevní zateplení


   

SPOČÍTEJTE SI CENU VAŠÍ STŘÍKANÉ IZOLACE ⤵️

Druhy izolací

Stříkaná pěna / vata

Srovnání pěna / vata

Šetřte peníze

Šetříme Vaše peníze - Zadejte telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

Certifikát

Dokonalá stříkaná izolace - SUPERIZOLACE - snižte náklady na vytápění až o 50%