Zadat poptávku
Přehrát videa

Superizolace


SUPERIZOLACE s.r.o., Smetanova 1462 ♦ 755 01 Vsetín

 Expresní nacenění  +420 736 117 124  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace provádíme po celém území ČESKÉ REPUBLIKY a Slovenska.                     

 

   

Izolace střech

Izolace střechy

Izolace střech

Izolace střechy je nezbytná, protože izolaci tvoří vrstva, která zabraňuje pronikání vody v jakémkoliv skupenství do střechy, posléze pod střechu do vnitřních prostor.
Střechu v tomto nelze ošidit. Levnější materiál, neodborná instalace hydroizolace či izolačních materiálů vede k častějším opravám střechy, čímž se náklady na střechu i mnohonásobně zvýší.

Kvalitní izolace střechy je základním kamenem pro dlouhou životnost stavby.

Pro venkovní izolaci plochých střech je vhodná i naše izolační pěna. Pěna se zcela chemicky naváže na podklad (beton, cihla, dřevo, kov, sklo atd.) takovým způsobem, že mezi izolačním materiálem a podkladem nezůstane žádný vzduchový prostor. Není tedy třeba žádných spojů, lepidel nebo mechanických upevňovačů proti proudění vzduchu. Vytvořením pevné vzduchové bariéry pěna předchází vytváření kondenzace vody, která často vede ke vzniku plísní a zničení stěny. Vysoký podíl uzavřených buněk v pěně vytváří efektivní, pevnou, bezspárovou a odolnou vzduchovou bariéru.

Použitím polyuretanové pěny tak v jednom nástřiku docílíme tepelné izolacehydroizolace, parozábrany a protivzduchové bariéry s požární odolností 30 minut. Nahradíme tak všechny běžně užívané vrstvy používané při zateplení ploché střechy, není třeba střešní krytiny a výsledný povrch je plně pochůzný. Pěna je v současnosti nejlepší izolant, žádný z dosud používaných materiálů nemá tak vysoký tepelný odpor.

Správně položená izolace střechy bude mít i dobré tepelné účinky.

Provádíme vnitřní a vnější izolace plochých i šikmých střech rodinných, bytových i průmyslových staveb.


   

 

SPOČÍTEJTE SI CENU VAŠÍ IZOLACE ⤵️

Druhy izolací

Srovnání pěna / vata

Srovnání pěna / vata

Šetřte peníze

Šetříme Vaše peníze - Zadejte telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

Certifikát

Dokonalá SUPERIZOLACE - snižte náklady na vytápění až o 70%