Zadat poptávku
Přehrát videa

Superizolace


SUPERIZOLACE s.r.o., Smetanova 1462 ♦ 755 01 Vsetín

 Expresní nacenění  +420 736 117 124  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace provádíme po celém území ČESKÉ REPUBLIKY a Slovenska.                     

 

   

Izolace zdiva

Izolace zdiva

Izolace zdiva

Problémy spojené s vlhkostí zdiva (domů, bytů) mají v převážné většině souvislost s izolací zdiva. V případě poškozených hydroizolací, nebo jejich absence, dochází k průniku vlhkosti do zdiva. Na povrchu zdiva se tvoří vlhkostní mapy, výkvěty solí či plísně. Destrukce omítkového systému se projevuje v různých stádiích. Dalším nezanedbatelným projevem vlhkého zdiva jsou teplotní a energetické ztráty. Pobývání v takto postižených prostorách je nevhodné. Osvědčený způsob, jak předejít nebo odstranit vlhkost ve zdivu, je provedení kvalitní izolace zdiva.

Izolace zdiva musí být provedena precizně s kvalitními materiály. To vše vám můžeme zaručit, díky naším zkušenostem s izolací zdiva. Na jakékoliv izolace jsme odborníci.

Izolace zdiva PUR pěnou je rychlé, kvalitní a má mnohem kratší návratnost investice než jiné stavební materiály.

Unikátní vlastnosti naší měkké pěny s otevřenou buněční strukturou zajistí špičkovou izolaci i hydroizolaci zdiva, to vše navíc už při velmi tenké vrstvě nástřiku. Jednoduchost aplikace a efektivnost řešení dělají z naší pěny ideální izolační materiál pro každého, kdo chce jednou a provždy vyřešit svůj problém s tepelnou izolací a hydroizolací zdiva.


   

 

SPOČÍTEJTE SI CENU VAŠÍ IZOLACE ⤵️

Druhy izolací

Srovnání pěna / vata

Srovnání pěna / vata

Šetřte peníze

Šetříme Vaše peníze - Zadejte telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

Certifikát

Dokonalá SUPERIZOLACE - snižte náklady na vytápění až o 50%