Zadat poptávku
Přehrát videa

Superizolace


SUPERIZOLACE s.r.o., Smetanova 1462 ♦ 755 01 Vsetín

 Expresní nacenění  +420 736 117 124  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace provádíme po celém území ČESKÉ REPUBLIKY a Slovenska.                     

 

   

Průmyslová izolace

Průmyslová izolace

Průmyslová izolace

Stříkané izolační pěny se využívají také na izolaci, hydroizolaci nebo zvukovou izolaci u komerčních budov, skladů, výrobních hal, zásobníků, nádrží, kontejnerů, potrubí apod.

Průmyslová izolace naší pěnou poskytuje maximální tepelnou a hydroizolační ochranu a dokonalou přilnavost ke všem povrchům. Průmyslová izolace naší pěnou je tepelná, hydroizolační i protihluková. Naše pěna řeší problematiku izolace při spojení různých materiálů.

Stříkaná pěna zcela nahrazuje běžně používané materiály jako je polystyren nebo minerální vata a to v mnohem menší tloušťce.

Pro průmyslovou izolaci používáme izolační pěny s otevřenou buněční strukturou.

Námi aplikovaná stříkaná pěna je pro takové použití naprosto ideální. Byla navržena tak, aby vydržela i v těch nejnáročnějších podmínkách objevujících se průmyslových objektech a dokonale halu zaizolovala jak zevnitř tak i zvenčí. Díky svým vlastnostem a kompaktnosti nástřiku zesiluje strukturu a také pozitivně ovlivňuje trvanlivost a hodnotu nemovitosti.

Vzhledem ke svým izolačním vlastnostem mohou stříkané pěny zcela nahradit běžně používané materiály jako je polystyren nebo minerální vata a to v mnohem menších tloušťkách. Při stavbě tak šetříme nejen jednotlivé vrstvy (a tím finance), ale dochází také k výrazné časové úspoře.


 

SPOČÍTEJTE SI CENU VAŠÍ IZOLACE ⤵️

Druhy izolací

Srovnání pěna / vata

Srovnání pěna / vata

Šetřte peníze

Šetříme Vaše peníze - Zadejte telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

Certifikát

Dokonalá SUPERIZOLACE - snižte náklady na vytápění až o 50%