Zadat poptávku
Přehrát videa

Superizolace


SUPERIZOLACE s.r.o., Smetanova 1462 ♦ 755 01 Vsetín

 Expresní nacenění  +420 736 117 124  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace provádíme po celém území ČESKÉ REPUBLIKY a Slovenska.                     

 

   

Tepelná izolace

Tepelná izolace

Tepelná izolace

Tepelná izolace se používá při oddělení dvou sousedících prostředí o různé teplotě tak, aby se navzájem neovlivňovala. Na příklad pro použití tepelné izolace může být zimní stadion s provozem i v letním období, nebo naopak plavecký stadion v zimě.

S kvalitní tepelnou izolací můžete uspořit velké částky za vytápění, nebo naopak za klimatizaci budov.

Tepelné izolace se využívají při zateplení podkroví a šikmých střech, plochých střech, mezi trámy, stropy, podhledy a dělící příčky. Dále se tepelná izolace používá na podlahy, fasády, větrané fasády a pro výplně dutin.

Instalace běžné tepelné izolace obvykle trvá několik dní. S naší pěnou je to však jinak. Extrémně vysoká rychlost aplikace pěny (až 300 m2 nástřikové izolace za den) zaručuje, že tento typ tepelné izolace značně snižuje náklady i čas a celkově ulehčuje stavbu. Díky absolutně nezávislé technologii není nutné žádné zvláštní zařízení staveniště (stačí napojení na elektřinu). Izolační pěnu dokážeme díky moderní nástřikové technologii a vysokotlakým vyhřívaným hadicím flexibilně aplikovat v jakémkoli ročním období a do jakékoliv výšky. Naše pěna, to je kvalitní tepelná izolace rychle a levně!


 

SPOČÍTEJTE SI CENU VAŠÍ IZOLACE ⤵️

Druhy izolací

Srovnání pěna / vata

Srovnání pěna / vata

Šetřte peníze

Šetříme Vaše peníze - Zadejte telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

Certifikát

Dokonalá SUPERIZOLACE - snižte náklady na vytápění až o 50%