Zadat poptávku
Přehrát videa

Superizolace


SUPERIZOLACE s.r.o., Smetanova 1462 ♦ 755 01 Vsetín

Stříkaná izolace - Kontakt Expresní nacenění Stříkaná izolace - Kontakt +420 736 117 124  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace provádíme po celém území ČESKÉ REPUBLIKY a Slovenska.                     

 

   

Výhody stříkané pěny

Výhody izolační pěny

Výhody naší stříkané pěny

 

  • Rychlost práce - Rychlost práce s izolační pěnou je oproti jiným izolačním materiálům nesrovnatelná. Až 150 m2 stříkané izolace za jediný den značně snižuje náklady a ulehčuje stavbu. Běžný rodinný dům je možné zateplit do 24 hodin. Naše stříkaná pěna přilne k jakémukoliv materiálu, tedy není potřeba čekat s dalšími pracemi. Naší izolační pěnou je možné zateplovat v jakémkoli ročním období a do jakékoli výšky.
  • Dokonalá těsnost - Naše stříkaná pěna ihned po nástřiku expanduje až 120 násobně a vyplní kolem sebe všechny spáry, zákoutí a dutiny, které není možné vyplnit minerální vatou ani jinou izolací. Díky tomu naše izolační pěna utěsní všechny malé i větší dírky a skulinky i ty na těžko dostupných místech, kterými by mohl pronikat vzduch nebo voda. Naše izolační pěna slouží jako akustická izolace, tedy vaší stavbu dokonale odhluční.
  • Stálost - Stálost naší stříkané izolační pěny oceníte ve všech ročních období. Během letních měsíců totiž působí i jako ochrana před prohříváním a své izolační vlastnosti nemění ani s rostoucí vlhkostí vzduchu na podzim a na jaře. Pěna v průběhu času nemění tvar ani vlastnosti. Stříkaná pěna nesedá ani neřídne, takže její životnost končí prakticky až s životností stavby. Životnost stříkané pěny = životnost stavby
  • Úspora za energie - Díky dokonalé těsnosti stříkané pěny se eliminují veškeré tepelné mosty a docílí maximální účinnosti izolace. Tím izolace pěnou snižuje náklady na energie až o 50%. Například minerální vata tohle nedokáže. Nejen že ztrácí svůj původní tvar (musí se tedy po čase zateplení opakovat, tudíž se samotné zateplení zdraží na dvojnásobek původní ceny), ale hlavně neutěsní všechny skulinky (vzduch proniká dovnitř budovy/domu, tím se zvětší spotřeba energií při topení).
  • Zdravotní nezávadnost - Stříkaná pěna je ekologická a absolutně zdravotně nezávadná. Při aplikaci nijak neškodí životnímu prostředí, neuvolňuje žádné škodlivé látky a má nulový dopad na ozónovou vrstvu. Díky již zmiňované dokonalé těsnosti nepropouští vzduch ani vodu a tím zabraňuje kondenzaci vlhkosti, která je příčinou vzniku plísní. Stříkaná pěna zamezuje proudění vzduchu a tím i prašnosti - vhodná pro alergiky.
  • Žádné náklady navíc - Vy poptáte, my dodáme. Neúčtujeme dopravu na místo realizace ani žádné jiné skryté poplatky. Celkovou cenu se vždy dozvíte po bezplatné kalkulaci a osobní schůzce.

K aplikaci stříkané izolace používáme výhradně certifikované stříkané izolační pěny.

Podlehněte i vy kouzlu špičkové tepelné izolace, využijte nabídky naší stříkané izolační pěny a již zítra můžete šetřit na nákladech za energii… třeba na pěknou dovolenou!

SPOČÍTEJTE SI CENU VAŠÍ STŘÍKANÉ IZOLACE ⤵️

Druhy izolací

Stříkaná pěna / vata

Srovnání pěna / vata

Šetřte peníze

Šetříme Vaše peníze - Zadejte telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

Certifikát

Dokonalá stříkaná izolace - SUPERIZOLACE - snižte náklady na vytápění až o 50%