Zadat poptávku
Přehrát videa

Superizolace


SUPERIZOLACE s.r.o., Smetanova 1462 ♦ 755 01 Vsetín

Stříkaná izolace - Kontakt Expresní nacenění Stříkaná izolace - Kontakt +420 736 117 124  E-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace provádíme po celém území ČESKÉ REPUBLIKY a Slovenska.                     

 

   

Zvuková - Akustická izolace

Zvuková izolace

Zvuková / Akustická izolace

Zvuková neboli akustická izolace slouží pro snížení přenosu zdroje zvuku v obytných prostorách. Zvukové izolace se používají pro odhlučnění bytu, izolaci stěn a stropů, izolace výrobních hal, koncertních sálů a nahrávacích studií a v komerčních prostorách, kancelářích apod.

Polyuretanová báze pěny snižuje energetické ztráty vytvořením vzduchotěsného uzávěru, který těsně vyplňuje mezery, prostupy a spoje. Hladina hluku v izolované místnosti se sníží, protože pěna zvuk neodráží, ale úplně ho pohlcuje. Akustická pěna tak zabraňuje rezonanci a propouští svou strukturou maximálně 39 dB.

Pěnová izolace je jednou z nejlepších zvukových izolací, dostupných na našem trhu.

Stropy a stěny každé místnosti by správně měly být navrženy tak, aby absorbovaly zvuk. Tuto funkci plně zastupuje právě měkká izolační pěna s otevřenou buněční strukturou. Je dostatečně univerzální, aby jej šlo použít jak při projektech standardních, tak i pro nestandardní otvory a dutiny.

Pěna tvoří tzv. „ konstrukce ticha”. Tiché místnosti mají mít standardně odhlučnění mezi 30 až 50 dB. Nicméně např. domácí kino vydává hlasitost až do 100 dB, což znamená, že stěny v tomto případě potřebují vyšší zvukovou izolaci. Typické stěnové a stropní konstrukce izolované minerální vatou a z obou stran obložené sádrokartonem mají však standardní izolaci jen 27 - 34 dB. Domácí kino tedy až o 70 dB tuto izolaci přehluší. Naproti tomu stěna izolovaná akustickou pěnou ve stejných tloušťkách propouští pouze 39 dB, čímž snižuje hlučnost o několik desítek procent!


 

SPOČÍTEJTE SI CENU VAŠÍ STŘÍKANÉ IZOLACE ⤵️

Druhy izolací

Stříkaná pěna / vata

Srovnání pěna / vata

Šetřte peníze

Šetříme Vaše peníze - Zadejte telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

Certifikát

Dokonalá stříkaná izolace - SUPERIZOLACE - snižte náklady na vytápění až o 50%